Yazarlar

Barış Mancar / Yazıları

Zonguldak doğumludur. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik (İng) ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümlerindeki eğitimini sürdürmektedir. Dijital Medya uzmanlık alanıdır. Yenilikçi teknolojileri yakından takip eder. WebMasto’nun kurucusudur.


Tamer Mancar

Tamer Mancar / Yazıları

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilişim Teknolojileri mezunudur. Web arayüz tasarımı, arayüz geliştirme, mobil uygulama tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı ve kullanıcı deneyimi konuları ile ilgilenmektedir. Teknoloji ve kişisel gelişim bloglarını takip eder.


Sinem Arslan

Sinem Arslan / Yazıları

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Biyoloji (İngilizce) lisans eğitimini iki yaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde yaptığı çalışmalarla 2013 yılında tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından eğitim dünyasına adım atmış, özel bir eğitim kurumunda çalışmakta ve Ankara Üniversitesi Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yapmaktadır. Çok yönlü ve farklı alanlarda çalışmayı sever. Aynı zamanda sıkı bir “Bilim” okur & yazarıdır.


Dilek Demirbaş

Dilek Demirbaş / Yazıları

Dijital Media Planner, Bir dijital medya ajansında, Dijital Medya Uzmanı olarak görev almaktadır. Sosyal medya ile pek bir haşır neşir olmanın dışında gezip tozmaya, yeni mekan ve tatları keşfetmeye bayılır. Ve okumak, hep okumak onun işidir.