Galaxy S6’nın İlk Gerçek Görüntüsü Ortaya Çıktı

Galaxy S6

MWC (Mobile World Congress) 2015’te tanıtılacak olan Samsung Galaxy S6’nın ilk gerçek görüntüsü paylaşıldı.

1 Mart 2015 tarihinde tanıtılacak olan Samsung Galaxy S6’ya ait bugüne kadar birçok kez fotoğraf paylaşıldı. Çok fazla ayrıntıya sahip olmayan bu fotoğraflara şimdi de yeni bir görüntü daha eklenmiş oldu. T-Mobile tarafından paylaşılan Galaxy S6 görüntüsü, yeni amiral gemisinin tasarımını ortaya çıkarıyor.

T-Mobile’ın Samsung Galaxy S6 için hazırladığı tanıtım sayfasında paylaşılan görüntü, Galaxy S6’nın da Galaxy Note Edge modelinde olduğu gibi kavisli ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Ancak Galaxy Note Edge’in yapısında kavisli ekran tarafından herhangi bir buton alanı bulunmuyor. Ancak Galaxy S6 için paylaşılan görüntüye göre yeni amiral gemisinin kavisli ekran tarafında bir “Power tuşu” görülüyor. (Galaxy Note Edge’de bu tuş üst kısımda yer alıyor.)

Büyütmek için üzerine tıklayın.

Samsung Galaxy S6 görüntüsü (T-Mobile)
Samsung Galaxy S6 görüntüsü (T-Mobile)

Kavisli bir ekran ile karşımıza çıkan Galaxy S6’nın her iki tarafının da kavisli olacağı düşünülüyor. Ayrıca iki tarafının da kavisli olduğu Galaxy S6 modelinin yanı sıra; bir de düz tasarıma (flat) sahip bir modelin de aynı anda tanıtılması bekleniyor.

1 Mart 2015 tarihinde düzenlenecek olan Mobile World Congress 2015 (MWC 2015)‘te tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6, daha hangi özelliklere sahip olacak, hep birlikte görmüş olacağız.

Aziz Fırat'tan Samsung'a Yeni Marka İmajı